Firma

Ceramika Końskie Sp. z o.o. jest producentem wyrobów ceramicznych od 1996 roku i funkcjonuje na rynku materiałów budowlanych jako spółka z udziałem zagranicznym. Włoskie korzenie firmy rzutowały na jej rozwój i określają obecne standardy w zakresie gamy produktów. Płytki ścienne i podłogowe Ceramiki Końskie Sp. z o. o. wytwarzane są w oparciu o włoskie urządzenia i technologię, z polskich surowców i pod kierunkiem krajowych specjalistów.

Rygorystycznie przestrzegane normy jakościowe są gwarancją zaspokojenia Państwa oczekiwań. Produkty Ceramiki Końskie spełniają najostrzejsze europejskie wymogi, dzięki czemu znajdują uznanie wielu wybrednych zagranicznych odbiorców. Dodatkowym potwierdzeniem wysokiej jakości walorów użytkowych naszych wyrobów jest wiele przyznanych nam nagród i wyróżnień. W 2001 roku Ceramika Końskie została laureatem Złotej Gali, otrzymując tytuł "Diamentowej Firmy". Na sukces naszej firmy złożyła się wieloletnia praca wysoko wykwalifikowanej kadry menedżerskiej oraz współpraca z awangardowymi plastykami z kraju i zagranicy.

Otwartość na nowatorskie rozwiązania zapewnia wdrożenie do produkcji najnowszych trendów mody ceramiki budowlanej, od stonowanej klasyki, poprzez elegancką fantazję, aż do ekstrawagancji.

Stawiamy do Państwa dyspozycji wyroby trwałe, estetyczne, urzekające bogactwem wzorów i barw. Oddając w Państwa ręce kolejne katalogi z aktualną ofertę, mamy nadzieję że różnorodność przedstawionych propozycji będzie inspiracją do aranżacji wymarzonej łazienki, niepowtarzalnej kuchni czy innego atrakcyjnego wnętrza.

Życzymy Państwu wiele satysfakcji z wyboru naszej ceramiki.

Zarząd Ceramiki Końskie Sp. z o.o.